Podívejte se na reference klientů i ukázky práce

Máme spokojené zákazníky

V tomto odvětví jsem se s ničím podobným nesetkala

Já jsem nesmírně vděčná, že mi paní Magda vstoupila do života a mohli jsme tak společně tvořit mé sny a plány a převést to tak na velmi profesionální web ♥️🍀 Jsem ve spoustě věcech NEROZHODNÁ 🙆🏻‍♀️😀 a Magda mi v tomto byla neuvěřitelnou podporou jak na telefonu, tak na Messengeru 👍😉 Obdivuji její nasazení. Naše první telefonická konzultace se dokonce uskutečnila v neděli a trvala asi dvě hodiny. Webové stránky jsou hotové, ale naše spolupráce nekončí 🙏♥️ Děkuji Magdi vám i manželovi ještě jednou za vstřícnost, pochopení a moc milou podporu 😘 V tomto odvětví jsem se s ničím podobným nesetkala 🤗 To je to poslání 💝 🍀

www.stravaprolepsizivot.cz

Veronika Frydrychová

Výživová poradkyně a autorka projektu Strava pro lepší život

Nečekala jsem, že v rámci ceny bude kompletní poradenství ohledně marketingové strategie i konceptu webu.

Spolupráci s manželi Malými bych doporučila všem, kteří si přejí jednoduchý a příjemný web k nastartování svého vlastního podnikání a sami si s tvorbou neví rady a touží po tom, aby jejich tvorba působila profesionálně.

Nečekala jsem, že v rámci ceny bude možné kompletní poradenství ohledně nějaké marketingové strategie i konceptu celého webu.

Díky paní Magdě jsem si sama dokázala lépe definovat své vlastní cíle a vizuální představu webu, vůbec celý směr, jakým chci svou tvorbu vlastně ubírat. Celá spolupráce pro mě byla radostí a musím přiznat, že na každou změnu či společný hovor s konzultací jsem se velice těšila.

Věřím, že web nyní splní má očekávání a napomůže do budoucna k naplnění mého vlastního snu. Pokud bych si měla vybrat znovu, neváhavala bych a šla bych do toho zase!

Michaela Bucher

Výživový kouč a motivátor

Vybrala jsem si sice spíše náhodou… a vyplatilo se

Pokud hledáte někoho pro tvorbu nebo úpravu webu, tak manželé Malí jsou určitě dobrá volba. Vybrala jsem si je sice spíše náhodou, když jsem na jejich jméno narazila v FB diskuzi. Pak jsem zjistila, že dělali web kamarádce, tak jsem se rozhodla, že to zkusím. A vyplatilo se.

Asi jsem nebyla nejsnadnější zákazník, protože jsem nadávala moc prostoru pro jejich vlastní realizaci. Nicméně poměrně rychle jsme našli způsob, jak si zbytečně vzájemně nepřidělávat práci, byli nakloněni jakémukoli způsobu komunikace, včetně online úprav. Manželé Malí se velmi dobře ve své práci vzájemně doplňují a pracují rychle a efektivně.

Výsledný web byl hotov velmi rychle a vše fungovalo a funguje tak, jak má včetně mnohých přesměrování a vratek na původní stránky. Já jsem měla poměrně jasnou představu, co (ne)chci, ale věřím, tak jak jsem manžele Malé poznala, že i nerozhodným dokáží vytvořit web, který bude „podle představ“. Servis funguje i po uzavření zakázky, tedy vřele doporučuji – určitě budou spokojeni i další zákazníci.

www.bytfithk.cz

Ing. Hana Střítecká, Ph.D.

Ředitelka Fér potraviny, autorizovaná osoba pro rekvalifikační kurzy výživových poradců

Ukázka realizace webových stránek

Bachovy květové esence

Míša Fialová

Franšízová síť restaurací

Charlie Food & Friends

Astro – Access Bars

Prociťuj srdcem

Koučka a mentorka

Magda Pátková

Výživové poradenství

Být fit HK

Úklid podle Marie Kondo

Více radosti

Tantra, ženské kruhy, Soma dech

Lucie Bečková

Web poradkyně pro krásu

Hloubková analýza pleti

Průvodkyně životem – terapeutka

Andrea Ludwigová

Web transofrmační poradkyně

Bohyně duší

Průvodkyně ženskými tématy

Cesty ženy

Jak může vypadat proměna vašeho webu?

Třeba takto…

Podívejte se na krátké video srovnání webu PŘED a PO.

Jak spolupráci hodnotí klienti?

Jsem původně markeťačka zvyklá mít vysokou laťku. Moje finální stanovisko je – TO NEJLEPŠÍ ROZHODNUTÍ CO JSEM MOHLA UDĚLAT – NECHAT SI VYTVOŘIT WEB MAGDOU!!!

„V euforii dnešního spuštění mého webu www.magdapatkova.cz bych ráda vyzdvihla moji spolupráci s Magdou.

Musím říct, že se považuji za náročného klienta, jsem původně markeťačka zvyklá mít vysokou laťku. Musela jsem se sebou zapracovat, abych zvládla předat důvěru nad “svým” projektem.

Moje finální stanovisko je – TO NEJLEPŠÍ ROZHODNUTÍ CO JSEM MOHLA UDĚLAT – NECHAT SI VYTVOŘIT WEB MAGDOU!!!

Investované peníze mi přinesly – rychlost, radost, překvapení, že po 4 týdnech je opravdu hotovo a hlavně profesionální práci s lidskou tváří. Což mi neskutečně souzní, protože to mám stejně.

Magda se nebojí ustát si svůj názor. Ví přesně co a jak dělá. Dotahuje, domýšlí. Má zkušenosti, prostě ví. Je rychlá. A to je nedoplatitelné.

V kombinaci s jejím mužem, kdy on řeší technické věci opravdu radost koukat jak jim to šlape a vy se jen koukáte jak se vaše stránky rychle plní:) Díky moc Magdi, přeji spoustu spokojených klientek jako jsem já. Ať se Vám daří!“

Ing. Magda Pátková

Koučka, mentorka, marketingová a PR specialistka v oblasti společenské odpovědnosti

Setkala jsem se s profesionálním, nápaditým a milým přístupem – pohodová spolupráce s inspirací v mnoha směrech…

„Milá Magdi, kdyby mi někdo ještě před pár měsíci tvrdil, že lze vytvořit webové stránky „na míru“, bez jediného osobního kontaktu nevěřila bych mu.

Současná doba nám staví do cesty nové výzvy a já mohu jen potvrdit, jak zdárně jsou zdolávány.

Setkala jsem se s profesionálním, nápaditým a milým přístupem. Děkuji za pohodovou spolupráci, která pro mne byla inspirující v mnoha směrech. Bylo mi potěšením s Tebou spolupracovat.

S radostí budu předávat doporučení dalším lidem.“

S láskou Andrea

Andrea Ludwigová

Terapeutka a průvodkyně k vnitřní transformaci

Mám web, který je maximálně přizpůsobený mým potřebám, a mám jej plně ve svých rukou.

Když jsem vytvářela svůj projekt, pěkný profesionální web byl nutnost. Že bych se ho snažila vytvořit svépomocí, jsem ani moc nepřemýšlela.

Bylo mi jasné, že jako laikovi by mi to trvalo věčnost, výsledek by byl chabý a nakonec bych stejně vyhledala odborníka. Byla mi doporučena Magda Malá a od začátku byla spolupráce velmi slibná. Nemohla jsem dát za web příliš peněz, jako matka na rodičáku si to nemohu dovolit. Zároveň jsem si ale texty i fotky chtěla připravovat sama a chtěla jsem umět s webem sama pracovat.

Paní Malá mi tedy nabídla tvorbu webu svépomocí. Vytvořila mi základ, poskytla videa s návody na práci v redakčním systému a trpělivě odpovídala na množství mých dotazů a připomínek. Na konci toho všeho je web, který je maximálně přizpůsobený mým potřebám a mám jej plně ve svých rukou.

Spolupráci se Synergy-Marketing a manželi Malými velmi doporučuji, komunikace byla od začátku do konce profesionální a v přátelském duchu.

Michaela Nečasová

Tvůrkyně e-booku Superžena se vrací

Spolupráce s manžely Malými byla fajn!

Jsou milí, umí naslouchat přání zákazníka a snaží se v maximální možné míře vyhovět a zároveň mé přání zpracovat tak, aby dávalo smysl zase po stránce marketingu. Jsou spolehliví, precizní a výsledek stojí za to. Věřím, že vše, co pro mě udělali, mě také přinese v budoucnu i více zákazníků (nové webové stránky, nastavení SEO, video…). Doporučení je na mé straně.

Tereza Kukol

Výživová poradkyně

Dokázali „zhmotnit“ mé myšlenky a vytvořit web mých snů, a to je to nejvíc. 

Spolupráce s manžely Malými – SYNERGY MARKETING, byla pro mě opravdu příjemná a nad moje očekávání. Dokázali „zhmotnit“ mé myšlenky a vytvořit web mých snů, a to je to nejvíc. Nejen, že opravdu ví, co dělají a jsou to profesionálové, ale jsou to také opravdu milí lidé a jsem šťastná, že jsem si vybrala je. Už nyní s manželem připravujeme koncept na další stránky a 100% se na detaily a zprovoznění obrátíme opět na tyto dva úžasný parťáky! 😊 Moc děkuji, že jste mi splnili můj sen.

Andrea Hrdličková

Poradkyně pro zdravou a krásnou pleť

Splněný sen pro fotografie bez příkras

 

Dva dny píšu referenci se slzami v očích nenacházím slova, která by popsala vše a to jak jsi úžasná. Jak se dokážeš naladit na člověka, že není třeba slov a podle toho vypadají i webové stránky, jedním slovem skvost. Děkuji ti. Vřele doporučuji každému, kdo přemýšlí o webových stránkách.

Marcela Drapáková

Fotografka a propagátorka krásy bez příkra

 

„Snažíme se na projekty nahlížet optikou Vašich zákazníků a zároveň přemýšlíme byznysově pro Vás – v komplexním měřítku, v souvislostech, s nimiž je třeba počítat…. Protože jedině tak můžeme dosáhnout výsledku, který Vaše klienty přesvědčí o tom, že právě Vy jste ten, kdo uspokojí jeho potřeby nejlépe. Že právě Vy mu poskytnete službu, kterou potřebuje (nejlépe ze všech!). Nebudete jen dalšími z mnoha, ale pomůžeme Vám nalézt konkurenční výhody a vyzdvihnout je tak, že budete pro své klienty TÍM PRAVÝM A JEDINÝM partnerem či dodavatelem, na něhož se budou s radostí a důvěrou obracet…“

Jaroslav a Magda Malí

Ukázka realizace animovaných videí

Animované video

Proč animace poutá pozornost?

Animované video

Aplikace pro turisty

Animované video

Naturhouse

Animované video

Představení výživové poradkyně

Výroba tiskových zpráv.

Tisková zpráva – tanečnice Bouresque

Rozsah práce:

 1. vytvoření originálního obsahu

2. sestavení grafiky tiskové zprávy

3. rozesílka redaktorům z lifestyle časopisů a novinářům

Jsem opravdu překvapená,

že se články objevily v přirozeném vyhledávaní tak rychle a tak vysoko. To je super. Velmi oceňuji Váš přístup k spolupráci. Je v něm obrovský rozdíl oproti konkurenci. Například to, že nezveřejníte jen tak rovnou co jsem poslala, ale poctivě pracujete na obsahu, aby byl výborný a ještě zároveň optimalizovaný pro SEO. Na těch mých článcích jste strávili obrovské množství času, já to velmi oceňuji, protože text je úžasný a o hodně lepší, než kdybyste zveřejnili jen to, co jsem psala já. Děkuji

Adela Masarykova ředitlka Brick by Brick

S týmem Synergy-Marketing je radost spolupracovat!

Vytvoření animovaného videa byla otázka několika telefonátů a e-mailů. Cítil jsem, že Magdě a Jaroslavovi záleží na tom, abych byl s produktem spokojený nejenom já, ale také oni sami. A to je dobře pro zákazníka. Oceňuji také pohotové reakce, aktivní přístup a neformální atmosféru naší spolupráce.

Petr Kouble

Zakladatel aplikace Spotycon

Spolupráce předčila moje očekávání

Spolupráce na webu s panem a paní Malými předčila moje očekávání. Vzhledem k tomu, že koukám na webu z pohledu laika, těžko soudit něčí práci, když do ní pořádně nevidím, a tak jsem nevěděla, ale teď už vím, že jsem udělala nejlepší rozhodnutí a jsem za to moc ráda. Práce předčila moje očekávání, komunikace a ochota výborná a web opravdu udělají do posledních detailů a přesně podle vašich představ. Nyní mám krásný web pro moji prezentaci. Doporučuji všemi deseti.

Kristýna Máchová

Osobní stylistka

Ukázka PR článků

Pro franšízové koncepty zpracováváme PR články, které publikujeme na vlastím portále Topfranchising.cz

Jak naši práci hodnotí korporátní klienti?

Děkujeme za spolupráci a profesionální přístup

Rádi bychom ocenili vstřícný přístup pana Jaroslava Malého a celého týmu portálu topfranchising.cz. Portál topfranchising.cz doporučujeme všem začínajícím franšízorům a franšízantům, kteří hledají ten správný přístup.

Lucie Eliášová

Obchodní ředitelka franšízové sítě Extéria

Jaroslav a Magda Malí vytvořili skutečnou bránu do světa franšízového podnikání pro všechny start-upové podnikatele,

kteří mají zájem podnikat tam, kde už jiní podnikají, protože vědí jak a mají k dispozici systémy, nástroje a účinnou podporu pro všechny, kdo se k nim připojí. Troufám si tvrdit, že ten, kdo jde do franšízového podnikání právě touto vstupní branou, ve svém podnikání uspěje. Díky portálu www.topfranchising.cz se zde totiž o franšízingu dozví vše potřebné a zároveň si zde najde právě takový obor podnikání a franšízora, který mu nejvíce pasuje. Díky spolupráci s manželi Malými jsme navázali naprosto relevantní obchodní vztahy se zájemci o realitní franšízu, z nichž dva jsou již plnohodnotně a úspěšně připojeni k síti CENTURY 21 Czech Republic a jsem si jistý, že další je budou následovat. Velmi oceňuji zájem o pochopení filozofie partnerského franšízora, smysl pro správné reagování na potřeby klientů – obchodních partnerů, flexibilitu a rychlost jednání pana Malého a paní Malé. Toto vše jsem u nich během naší úspěšné spolupráce našel a díky tomu mohu www.topfranchising.cz rozhodně doporučit. CENTURY 21 Czech Republic.

Jiří Hruška

Obchodní ředitel Century 21

Rádi bychom ocenili vstřícný přístup pana Jaroslava Malého a celého týmu portálu topfranchising.cz.

Portál topfranchising.cz doporučujeme všem začínajícím franšízorům a franšízantům, kteří hledají ten správný přístup.

Markéta Krejčíková

Manažerka franšízové sítě Bageterie Boulevard

„Jediným způsobem, jak dělat skvělé věci, je dělat to, co milujete

 

Steve Jobs