Autentické weby s duší a otiskem jedinečnosti

Web, marketing a emoce v synergii s tebou

jsou nejlepší cestou k tvým ideálním zákazníkům

Pomohu ti nastavit tento celek pro tvé jedinečné ONLINE podnikání!

Autentické weby s duší a otiskem jedinečnosti

Web, marketing a emoce v synergii s tebou

…jsou nejlepší cestou k tvým ideálním zákazníkům

Pomohu ti nastavit tento celek pro tvé jedinečné podnikání!

Jmenuji se

Magda Malá Ottová

Jsem milovnice slunečných dní, pohody a legrace.

Profesně jsem tvůrkyní webů, fůru let markeťačkou s kreativní duší.

Mé zkušenosti, tvořivá energie a umění posouvat podnikavé ženy kupředu mě přivedly k celku:

Pomáhám ženám vytvořit pevnou podnikatelskou kotvu ve virtuálním světě, kde jejich dary a talenty

promítám do autentických webů s duší a otiskem jejich jedinečnosti, s laskavým vedením, radostí, od A do Z.

Energie + Emoce + Kreativita + Cit pro design + 20 let zkušeností z marketingu + Copywriting + Obchodní vhledy + Laskavé vedení + Motivace

=

Kompletní řešení pro vaše online podnikání

Co pro tebe mohu udělat?

Autentický web na klíč

Ať už podnikáš tradičním či netradičním způsobem, ať už poskytuješ jakékoliv služby v oblasti péče o tělo i duši, ať jsi pragmatická podnikatelka nebo duchovní průvodkyně, koučka, terapeutka, kadeřnice či kartářka, web je neodmyslitelnou součástí tvého podnikání. Postavím ti unikátní web, který bude otiskem tvé jedinečnosti a zároveň bude dobře komunikovat s tvou srdcovou klientelou, prodávat tvé online produkty, sjednávat schůzky, sbírat kontakty, podle tvých potřeb.

Potřebuješ podporu formou konzultace?

Konzultace zDARma

Potřebuješ nový web a nevíš, kde a jak začít? Chceš web, který bude pro tvé klienty důvěryhodným místem s autentickým otiskem jedinečnosti tvého podnikání? Tápeš a přemýšlíš, jak si vybrat pro sebe to správné řešení nebo dodavatele stránek, aby pro tebe konečně byl web skvělou cestou k zákazníkům a pevným pilířem, o který se můžeš opřít? Během 15minutového hovoru spolu můžeme nezávazně probrat tvé představy o online podnikání i tvém vysněném webu.

Web – vizuální identita – strategie

V rámci on-line konzultace se můžeme zaměřit na místo, které tě z marketingového či obchodního pohledu v podnikání aktuálně tlačí. Můžeme se věnovat pouze tvé prezentaci, zdokonalení webu, vizuální identity či celkovému nastavení komunikační strategie. Ale také se můžeme na tvé podnikání podívat z nadhledu, probrat tvé konkrétní představy, zhodnotit místa, kde „to drhne“ a kde je třeba provést změnu, ať už vizuální, komunikační či marketingově – strategickou.

V tomto odvětví jsem se s ničím podobným nesetkala

Já jsem nesmírně vděčná, že mi paní Magda vstoupila do života a mohli jsme tak společně tvořit mé sny a plány a převést to tak na velmi profesionální web ♥️🍀 Jsem ve spoustě věcech NEROZHODNÁ 🙆🏻‍♀️😀 a Magda mi v tomto byla neuvěřitelnou podporou jak na telefonu, tak na Messengeru 👍😉 Obdivuji její nasazení. Naše první telefonická konzultace se dokonce uskutečnila v neděli a trvala asi dvě hodiny. Webové stránky jsou hotové, ale naše spolupráce nekončí 🙏♥️ Děkuji Magdi vám i manželovi ještě jednou za vstřícnost, pochopení a moc milou podporu 😘 V tomto odvětví jsem se s ničím podobným nesetkala 🤗 To je to poslání 💝 🍀

Veronika Frydrychová

www.stravaprolepsizivot.cz

Nečekala jsem, že v rámci ceny bude kompletní poradenství ohledně marketingové strategie i konceptu webu.

Spolupráci s manželi Malými bych doporučila všem, kteří si přejí jednoduchý a příjemný web k nastartování svého vlastního podnikání a sami si s tvorbou neví rady a touží po tom, aby jejich tvorba působila profesionálně.

Nečekala jsem, že v rámci ceny bude možné kompletní poradenství ohledně nějaké marketingové strategie i konceptu celého webu.

Díky paní Magdě jsem si sama dokázala lépe definovat své vlastní cíle a vizuální představu webu, vůbec celý směr, jakým chci svou tvorbu vlastně ubírat. Celá spolupráce pro mě byla radostí a musím přiznat, že na každou změnu či společný hovor s konzultací jsem se velice těšila.

Věřím, že web nyní splní má očekávání a napomůže do budoucna k naplnění mého vlastního snu. Pokud bych si měla vybrat znovu, neváhavala bych a šla bych do toho zase!

Michaela Bucher

Výživový kouč a motivátor

 

Vybrala jsem si sice spíše náhodou… a vyplatilo se

Pokud hledáte někoho pro tvorbu nebo úpravu webu, tak manželé Malí jsou určitě dobrá volba. Vybrala jsem si je sice spíše náhodou, když jsem na jejich jméno narazila v FB diskuzi. Pak jsem zjistila, že dělali web kamarádce, tak jsem se rozhodla, že to zkusím. A vyplatilo se.

Asi jsem nebyla nejsnadnější zákazník, protože jsem nadávala moc prostoru pro jejich vlastní realizaci. Nicméně poměrně rychle jsme našli způsob, jak si zbytečně vzájemně nepřidělávat práci, byli nakloněni jakémukoli způsobu komunikace, včetně online úprav. Manželé Malí se velmi dobře ve své práci vzájemně doplňují a pracují rychle a efektivně.

Výsledný web byl hotov velmi rychle a vše fungovalo a funguje tak, jak má včetně mnohých přesměrování a vratek na původní stránky. Já jsem měla poměrně jasnou představu, co (ne)chci, ale věřím, tak jak jsem manžele Malé poznala, že i nerozhodným dokáží vytvořit web, který bude „podle představ“. Servis funguje i po uzavření zakázky, tedy vřele doporučuji – určitě budou spokojeni i další zákazníci.

www.bytfithk.cz

Ing. Hana Střítecká, Ph.D.

Ředitelka Fér potraviny, autorizovaná osoba pro rekvalifikační kurzy výživových poradců