externí marketér

7

Kdo jsme?

Jsme rodinná firma vybudovaná od píky, která stojí nohama na zemi a řeší věci racionálně s ohledem na možnosti a cíle zákazníka z různých úhlů pohledů. Nejsme agentura! Jsme parta freelancerů spolupracujících v synergii, díky čemuž vám můžeme poskytnout marketingové služby za rozumné ceny. Můžeme pro vás být externím marketérem zaštiťujícím vaše komplexní potřeby nebo pro vás můžeme vykonávat jen dílčí činnosti. Jsme schopni být vaším marketingovým poradcem, copywriterem, správcem webu či sociálních sítí nebo koordinátorem marketingových aktivit. Dokážeme doplnit vašeho marketingového specialistu a v synergii s ním plnit vaše marketingové cíle a realizovat dlouhodobou strategii.

Zkrátka poskytujeme outsourcing marketingu v jakémkoliv rozsahu.

Jaké služby od nás můžete využít?

Našim klientům poskytujeme buďto komplexní externí marketing, včetně strategického marketingového poradenství. Nebo máme klienty, kterým poskytujeme dílčí marketingové služby dle jejich aktuálních potřeb.

Některým se staráme pouze o správu sociálních sítí, jiným o e-mail marketing, máme klienty, kterým nahodile děláme copywriting – připravujeme SEO optimalizované i běžné PR články pro online i offline kanály, spravujeme PPC kampaně, ale jsme schopni také jednorázově SEO optimalizovat váš web a upravit jej dle požadavků i vizuálních trendů dnešní doby.

 

Jsme schopni zajistit kompletní PR služby – v online světě i v rovině offline.

Jsme aktivně napojeni na novináře a mediální kanály v printových i onlinových médiích. Dokážeme zajistit billboardové kampaně, propagaci v MHD, City light aj. formy offline propagace.

Také máme zkušenosti se zajišťováním televizní i rozhlasové medializace pro naše klienty – jsme schopni zajistit propagaci v komerčních televizích (TV Prima, Nova, Seznam TV), a to buďto v běžných reklamních blocích nebo nepřímo, v nejrůznějších pořadech, coby product placement. Dokážeme také zajistit ekonomicky méně náročnou propagaci na lokální úrovni – natočení spotu o vašem produktu či firmě a jeho následné zařazení do vysílání v lokálních televizních stanicích apod.. Pro tyto účely, stejně jako pro účely propagace na sociálních sítích a internetu vůbec, se dnes s velkou oblibou využívají také neotřelá animovaná videa.

Individuální přístup je naše zásada číslo 1

V našem malém týmu máme několik lidí, kteří dokáží pokrýt marketingové potřeby firem v několika oblastech – ať už se jedná o digitální marketing – PPC (na Seznam či Googlu, re-marketing a další oblasti placeného dosahu), nebo správu sociálních sítí vč. sponzorované propagace, e-mail marketing či SEO optimalizaci nebo modernizaci webu.

Dokážeme vám také provést pouze analýzu webu, podíváme se na něj z obchodně marketingového hlediska, ale také z technického hlediska (nastavení parametrů webu atd.). Dáme vám návrhy na změny a vy si je buďto můžete zapracovat sami nebo to pro vás s radostí uděláme my 😊.

Všechny aktivity provádíme po podrobném nastudování vašeho produktu či služby i zorientování se v daném oboru, abychom vám zajistili maximálně efektivní výstup. 

Proč je výhodné využít externího marketéra? Není to drahé?

Záleží jen na vašich potřebách a představách, na tom, jaký produkt či službu budeme propagovat a na jakou cílovou skupinu mířit a také, jaké cíle chcete naplnit…

Zjednodušeně lze však říci, že outorcingem marketingových služeb získáte, místo jednoho kmenového zaměstnance, tým odborníků, kteří se každý věnují své problematice, a tudíž jsou v ní dobří.

Není totiž v silách jednoho člověka obsáhnout celý marketingový komunikační mix na profesionální úrovni. Kdo umí dobře a efektivně komunikovat na sociálních sítích, nebude zřejmě dokonale umět nastavovat PPC kampaně. Stejně jako webdesigner bude umět sestavit unikátní web, ale bez práce zkušeného copywritera bude jen vizuálně hezká a technicky dobře zpracovaná webovka, která nebude mít pro návštěvníky ani internetové vyhledávače žádnou hodnotu.

Služby externího marketingu se dají shrnout známým refrénem písně: „ten umí to a ten zas tohle, a všichni dohromady udělají moc“.

Navíc obrovskou výhodou externí spolupráce je to, že služeb využíváte flexibilně, podle vašich potřeb a nejste vázáni žádnými povinnostmi, jako je proplácení nemocenské či dovolené u vlastního zaměstnance.

V případě vašeho zájmu se můžeme osobně sejít a nezávazně si popovídat o možnostech případné spolupráce. Nebráníme se ani telefonické či skypové komunikaci 😊.

Odlište se od konkurence! Využijte animované video - multifunkční nástroj, který zákazníci milují…

Proč jsou animovaná videa hitem poslední doby a co vám mohou přinést? Krátké animované video spoty firmy využívají k velmi efektivní propagaci svých produktů i služeb na Instagramu, Facebooku i Youtube. Lidé si videa velmi oblíbili, oproti čtenému obsahu totiž video vnímají jako relax. Když jim video poskytne zajímavou informaci, navíc nenásilnou formou, rádi je pak sdílí dál na svých profilech.

Animovaná videa fungují také jako velmi účinný nástroj v placených kampaních (PPC) na Googlu i Seznamu. A co možná nevíte, internetoví roboti velmi kladně hodnotí weby, které obsahují video, a tyto pak zobrazují na vyšších pozicích i v neplaceném vyhledávání.

Jsem opravdu překvapená

že se články objevily v přirozeném vyhledávaní tak rychle a tak vysoko. To je super. Velmi oceňuji Váš přístup k spolupráci. Je v něm obrovský rozdíl oproti konkurenci. Například to, že nezveřejníte jen tak rovnou co jsem poslala, ale poctivě pracujete na obsahu, aby byl výborný a ještě zároveň optimalizovaný pro SEO. Na těch mých článcích jste strávila obrovské množství času, já to velmi oceňuji, protože text je úžasný a o hodně lepší, než kdybyste zveřejnili jen to, co jsem psala já. Děkuji

Adela Masaryková – Ředitelka Brick by Brick

Spolupráce byla pro nás nejen přínosná, ale i příjemná.

 Spolupráce probíhala rychle, svižně, v přátelské atmosféře a s maximálním nenasazením celého týmu. Během pouhých 2 dnů bylo vše precizně připravené ke zveřejnění. Oceňuji zejména proaktivní přístup paní Ing. Magdy Malé, ochotu maximálně vyhovět a zaměření i na ten nejmenší detail. Práci nám všem pak v mnohém ušetřil také pan Jaroslav Malý například tím, že nám zaslat v 1 souboru 30 print screenů s pozicemi klíčových spojení ve vyhledávání.

Jana Heřmánková Naturhouse

Jediným způsobem jak dělat skvělé věci, je dělat to, co milujete!

Steve Jobs 

S kým budete spolupracovat?

Jsme tým zapálených lidí, kteří chtějí dosahovat nejlepších možných výsledků.

Práci pro naše zákazníky děláme stejně kvalitně, jako pro sebe.

Se zákazníky si chceme rozumět a zároveň věříme, že prací  s lidmi s kterými si rozumíme dosáhneme těch nejlepších výsledků. Proto jsme SYNERGY MARKETING.

V synergii dokážeme spolupracovat i s jinými agenturami, či Vašimi kmenovými zaměstnanci. Pomůžeme Vám vytvořit synergický mareketingový celek v rámci Vašich aktivit.