Nechte vaše podnikání vzlétnout!

Online marketing je aktuálně nejúčinnější nástroj pro získávání skutečných zákazníků.

7

V čem Vás můžeme podpořit?

Internetový audit

Zkontrolujeme detailně váš web, navrhneme efektivní změny, které za Vás také nastavíme. Vše s cílem přizpůsobit web vyhledávačům, přiblížit produkty zákazníkům.

T

Analýza klíčových slov

Víte o tom, že pokud nemáte na webu správná klíčová slova, necílíte na ty pravé zákazníky? Díky dobré analýze klíčových slov funguje perfektně váš web, ale také reklamní kampaně.

Tvorba webů a webdesign

Web by měl být v očích zákazníka jednoduše pochopitelný. Přesto by však  měl návštěvníka vést k Vámi vybranému cíli – což je kontakt, prodej, anebo Váš vlastní cíl.

Nastavení SEO

Jaktože jsou některé firmy v přirozeném  vyhledávání v Google i na Seznamu na první straně nahoře a jiné na třetí a dále? Nemají správně nastavené SEO.

Nastavení a vyhodnocování Google Analytics

Samozřejmostí ve firemní komunikaci jsou sociální sítě. Využijte naše profíky s osobním přístupem na Instagram či Facebook.

Copywriting - kreativní tvorba textů

Co se skrývá za tímto cizím názvem? V jednoduchosti se jedná o dobře napsaný text vašeho webu, letáku či internetového příspěvku. 

Správa sociálních sítí

Víte, přes jaké sociální sítě komunikovat a  jak nastavit efektivní kampaně? Aktivně pracujeme na Instagramu Facebooku i dalších sítích.

Email Marketing

Díky propojenosti webu a jeho kontaktním formulářům získáte relevantní kontakty. Email marketing Vám pomůže udržet  pozornost návštěvníků a postupně je přeměnit v platící klienty. 

Influencer marketing

Jak jej můžete využít ve Vašem podnikání a co to vlastně je? Jedná se o způsob propagace značek pomocí sdílení Vašich produktů oblíbenými osobnostmi. Influencer marketing nemusí být drahý.

Reklamní kampaně Google a Sklik

Chcete zvýšit svůj prodej, anebo kontakt se zákazníky? Dostaneme Vás na vrchní pozice  vyhledávačů díky PPC reklamě a pomůžeme Vám získat zákazníky, kteří nakupují.

Co si o nás myslí naši klienti?

Jsem opravdu překvapená, že se články objevily v přirozeném vyhledávaní tak rychle a tak vysoko. To je super. Velmi oceňuji Váš přístup k spolupráci. Je v něm obrovský rozdíl oproti konkurenci. Například to, že nezveřejníte jen tak rovnou co jsem poslala, ale poctivě pracujete na obsahu, aby byl výborný a ještě zároveň optimalizovaný pro SEO. Na těch mých článcích jste strávila obrovské množství času, já to velmi oceňuji, protože text je úžasný a o hodně lepší, než kdybyste zveřejnili jen to, co jsem psala já. Děkuji

Adela Masarykova

Marketing manažer, Brick by Brick

Spolupráce byla pro nás nejen přínosná, ale i příjemná. Spolupráce probíhala rychle, svižně, v přátelské atmosféře a s maximálním nasazením celého týmu. Během pouhých 2 dnů bylo vše precizně připravené ke zveřejnění. Oceňuji zejména proaktivní přístup paní Ing. Magdy Malé, ochotu maximálně vyhovět a zaměření i na ten nejmenší detail. Práci nám všem pak v mnohém ušetřil také pan Jaroslav Malý například tím, že nám zaslal v 1 souboru 30 print screenů s pozicemi klíčových spojení ve vyhledávání.

Jana Heřmánková

Marketing manažer, Naturhouse

Spolupráce  je skvělá, funguje flexibilně, vše vždy vyjde tak, jak společně domluvíme. S přípravou textů je redakce maximálně vstřícná, vymýšlí dobré náměty, volí správně úderné titulky, které čtenáře přitáhnou. A hlavně tak oslovujeme ty správné lidi, které hledáme.  S redakčním týmem spolupracujeme při propagaci naší franchisy na portále topfranchising.cz

Tereza Píchalová

šéfredaktorka PR, Partners

Jediným způsobem jak dělat skvělé věci, je dělat to, co milujete!

Steve Jobs 

S kým budete spolupracovat?

Jsme tým zapálených lidí, kteří chtějí dosahovat nejlepších možných výsledků.

Práci pro naše zákazníky děláme stejně kvalitně, jako pro sebe.

Jsme rádi, když jsme se svými zákazníky „naladěni na stejnou vlnu“. Věříme, že spoluprací s lidmi, se kterými si rozumíme, dosáhneme těch nejlepších výsledků. Proto jsme SYNERGY MARKETING.

V synergii dokážeme spolupracovat i s jinými agenturami, či vašimi kmenovými zaměstnanci. Pomůžeme vám vytvořit synergický mareketingový celek, který vám bude přinášet to, co od něj očekáváte…