Potřebuješ získávat automaticky kontakty?

Hodila by se ti k podnikání funkční e-mailingová databáze, která za tebe automaticky zprocesuje získání kontaktů?

Vše za tebe nastavím a přichystám.

Nemarni drahoceným časem nad učením se nastavovat systém.

  • Vytvořím pro tebe magnetickou stránku, která bude vypadat jako takto.
  • Magnetická stránka bude na tvé vlastní doméně na tvém hostingu. Náklady na hosting nejsou v ceně zřízení. Cena hostingu je 600 Kč ročně. Doména vychází na 161 Kč. Vlastní doménu a hosting využiješ pro svůj nový web, který si ode mně můžeš vybrat tady.
  • Vytvořím ti účet ZDARMA v Ecomailu, který propojím s tvou doménou.
  • V Ecomailu ti nastavím všechny kroky, které prochází zájemce o tvůj e-mailing. Ty si pouze vyměníš předdefinovaný text podle videonávodu za svůj, což ti zabere 10 minut 🙂

Cena funkční magnetické stránky  je 2.999 Kč

Cena  obsahuje kompletní funkční a ověřený   celek (Magnetickou stránku) sestavenou na šabloně Divi a ANO magnetická stránka je v podstatě tvůj první stavební kámen nového webu postavený na WordPressu a kdykoli se rozhodneš můžeš si za doplatek 4.000 Kč dokoupit rozsáhlý webový polotovar 123web.cz  obsahující 10 předdefinovaných stránek. Do těch si sama podle videonávodu doplníš texty.

Jako bonus získáš svou profi mailovou adresu například ve tvaru info@tvojedomena.cz 

Potřebuješ funčkní E-mailing?

Není nic jednoduššího, než si to na vlastní kůži vyzkoušet.

Co si o spolupráci myslí  klienti?

Setkala jsem se s profesionálním, nápaditým a milým přístupem – pohodová spolupráce s inspirací v mnoha směrech…

Milá Magdi, kdyby mi někdo ještě před pár měsíci tvrdil, že lze vytvořit webové stránky „na míru“, bez jediného osobního kontaktu nevěřila bych mu.

Současná doba nám staví do cesty nové výzvy a já mohu jen potvrdit, jak zdárně jsou zdolávany.

Setkala jsem se s profesionálním, nápaditým a milým přístupem. Děkuji za pohodovou spolupráci, která pro mne byla inspirující v mnoha směrech. Bylo mi potešením s Tebou spolupracovat.

S radostí budu předávat doporučení dalším lidem.

S láskou Andrea

Andrea Ludwigová

S týmem Synergy-Marketing je radost spolupracovat!

Vytvoření animovaného videa byla otázka několika telefonátů a e-mailů. Cítil jsem, že Magdě a Jaroslavovi záleží na tom, abych byl s produktem spokojený nejenom já, ale také oni sami. A to je dobře pro zákazníka. Oceňuji také pohotové reakce, aktivní přístup a neformální atmosféru naší spolupráce.

Petr Kouble

Zakladatel aplikace Spotycon

Spolupráce předčila moje očekávání

Spolupráce na webu s panem a paní Malými předčila moje očekávání. Vzhledem k tomu, že koukám na webu z pohledu laika, těžko soudit něčí práci, když do ní pořádně nevidím, a tak jsem nevěděla, ale teď už vím, že jsem udělala nejlepší rozhodnutí a jsem za to moc ráda. Práce předčila moje očekávání, komunikace a ochota výborná a web opravdu udělají do posledních detailů a přesně podle vašich představ. Nyní mám krásný web pro moji prezentaci. Doporučuji všemi deseti.

Kristýna Máchová

Osobní stylistka