Aby váš web dlouhodobě správně a bezpečně fungoval, je třeba jeho pravidelná údržba, aktualizace a zálohování

Ve vašem vlastním zájmu doporučujeme tuto nutnost nepodceňovat, stejně jako “garančku” a výměnu oleje ve vašem autě.

Je důležité vždy používat nejnovější verzi redakčního systému WordPress, DIVI builderu i všech pluginů a technických řešení na vašem webu.

Tím zajistíme, že vaše webové stránky budou v kondici, budou mít aktualizované důležité funkce i potřebnou rychlost a výkon a také budou mít nejnovější bezpečnostní opatření proti napadení. Tak, aby web držel krok s dobou i technologickým vývojem. 

Důležité je také pravidelné zálohování webu pro případ napadení, degradace nebo náhodného smazání webu (už se naší klientce při úpravě webu povedlo!). Klientům weby zálohujeme na externím disku. Obecně doporučujeme, abyste měli uloženou MINIMÁLNĚ 1-2 verze webu za rok, ideálně však každý měsíc. Kdo má web s častými změnami, je na zvážení si nechat dělat zálohy pravidelně v rámci našeho balíčku „Zálohy a aktualizace webu“ – přijít o změny za poslední rok by nikdo nechtěl. 

Aktualizace a údržba webu představuje udržení WordPressu, Divi šablony, všech pluginů i technických řešení v dobré kondici a zálohu webu na našem úložišti vnímejte jako “pojistku” pro případ napadení či kolapsu webu.

Vyberte si roční platbu

a získejte nejlepší cenu

Pár důvodů proč nepodceňovat aktualizace wordpressu

  • Doba technologická je velmi dynamická a nese s sebou neustálé, změny, zlepšení, opatření, která je třeba na webu pravidelně udržovat, aby fungoval bezchybně – tzn. aby nezastarával, nedegradoval, a jednoho dne se třeba úplně nezhroutil
  • WordPress je velmi stabilní a bezpečný systém pro váš web, nicméně pokud se neaktualizuje on a s ním související technická řešení vašeho webu, podstupujete poměrně vysoké riziko napadení ze strany hackerů, což může napáchat nepříjemnosti vám i vašim klientům.
  • Rychlost načítání stránky je jedním z důležitých faktorů jak pro vaše návštěvníky (dlouho načítající weby návštěvníci zpravidla ihned opouštějí a informace hledají jinde), tak i  pro SEO, kdy vyhledávače Google, Seznam aj. “zvedají weby v pozicích” mimo jiné i podle rychlosti načítání. 
  • Dlouhá životnost vašeho webu. Provádí-li se na vašem webu pravidelné aktualizace a údržba, nemusíte se obávat nenadálých výpadků funkcí webu či jeho totálního kolapsu, kterému se každý podnikatel chce vyhnout. 
  • Berte údržbu webu jako prevenci “dlouhověkosti”, která stojí méně času, úsilí i financí než odstraňování škod, opravy či stavba nových stránek.

BONUS: Instalace prémiového pluginu WP Rocket

Chceme naše/vaše weby stále zlepšovat a našim cílem je, aby weby našich klientů dosahovaly těch nejlepších výsledků. Plugin WP Rocket slouží jednoduše k nejrychlejšímu možnému načtení vaší stránky.

Kdo to ocení?

  • Vaši zákazníci při prohlížení webu, na počítači a zejména na mobilním zařízení, odkud chodí více než 60% návštěv.
  • Internetoví roboti Google i Seznamu, kteří zařadí váš web “mezi ty lepší

Kolik to stojí?

Běžně si můžete WP Rocket zakoupit za 1.357,- Kč/ ročně (59 Dolarů) u poskytovatele,  ale jakožto naši milí klienti získáváte novoroční BONUS: WP Rocket a další prémiové pluginy použité na vašem webu máte po dobu využívání balíčku „Správa a aktualizace webu“ ZDARMA.