Podívejte se na reference klientů i ukázky práce

Máme spokojené zákazníky

Jsem původně markeťačka zvyklá mít vysokou laťku. Moje finální stanovisko je – TO NEJLEPŠÍ ROZHODNUTÍ CO JSEM MOHLA UDĚLAT – NECHAT SI VYTVOŘIT WEB MAGDOU!!!

„V euforii dnešního spuštění mého webu www.magdapatkova.cz bych ráda vyzdvihla moji spolupráci s Magdou.

Musím říct, že se považuji za náročného klienta, jsem původně markeťačka zvyklá mít vysokou laťku. Musela jsem se sebou zapracovat, abych zvládla předat důvěru nad “svým” projektem.

Moje finální stanovisko je – TO NEJLEPŠÍ ROZHODNUTÍ CO JSEM MOHLA UDĚLAT – NECHAT SI VYTVOŘIT WEB MAGDOU!!!

Investované peníze mi přinesly – rychlost, radost, překvapení, že po 4 týdnech je opravdu hotovo a hlavně profesionální práci s lidskou tváří. Což mi neskutečně souzní, protože to mám stejně.

Magda se nebojí ustát si svůj názor. Ví přesně co a jak dělá. Dotahuje, domýšlí. Má zkušenosti, prostě ví. Je rychlá. A to je nedoplatitelné.

V kombinaci s jejím mužem, kdy on řeší technické věci opravdu radost koukat jak jim to šlape a vy se jen koukáte jak se vaše stránky rychle plní:) Díky moc Magdi, přeji spoustu spokojených klientek jako jsem já. Ať se Vám daří!“

Ing. Magda Pátková

Koučka, mentorka, marketingová a PR specialistka v oblasti společenské odpovědnosti

www.magdapaktova.cz

Je to prostě nádhera, když můžete pracovat s někým, kdo má dar vcítit se do vás a schopnost z prázdného listu papíru a vašich kusých představ zhmotnit projekt, který je součástí mne, protože v sobě nese nejen informace, ale i otisk mé energie.


„Dlouho jsem hledala tvůrce mých webových stránek. Potřebovala jsem nejen někoho, kdo je v souladu s mou životní filozofií. Můj nárok na tvůrce obsahoval ještě jednu důležitou vlastnost, a to schopnost nacítit se na mne a na to, čemu se věnuji.

Až jsem narazila na Magdu a synergy-marketing.cz. Již u našeho prvního společného hovoru jsem cítila propojení nás dvou, a že je to přesně to, co jsem hledala. Její ochota, trpělivost, cit pro detail, schopnost vysvětlit mi i některé záležitosti ohledně marketingové strategie a v neposlední řadě profesionalita, mi při našem společném tvoření velmi pomohly.

Je to prostě nádhera, když můžete pracovat s někým, kdo má dar vcítit se do vás a schopnost z prázdného listu papíru a vašich kusých představ zhmotnit projekt, který je součástí mne, protože v sobě nese nejen informace, ale i otisk mé energie.

Děkuji.“

Rita Žďárková
SRT terapie, čištění prostor

www.orakulumduse.cz

 

Všem, kdo hledají vysoce profesionální a na míru šitou tvorbu webových stránek, mohu vřele doporučit.

„Spolupráce s Magdou na tvorbě mého webu byla již od počáteční domluvy velmi inspirativní a motivující.

Samotné realizaci předcházelo velmi pečlivé a empatické pochopení mého směřování a toho, co chci prostřednictvím svých webových stránek sdělovat. Tento proces společného hledání byl velmi přínosný i pro mě samotnou. Velmi oceňuji hluboce lidský a otevřený přístup a musím říci, že již prvním návrhem rodícího se webu jsem byla zcela nadšena.

I přesto, že jsem byla jistě velmi náročným zákazníkem – a jsem si toho dobře vědoma:o), Magdin i Jardův přístup byl vždy trpělivý, maximálně vstřícný, citlivý a konstruktivní. Všem, kdo hledají vysoce profesionální a na míru šitou tvorbu webových stránek, mohu vřele doporučit. Moc za vše děkuji!“

MUDr. Petra Smolková
Neuroložka a průkopnice zdravého životního stylu
www.reinouthealth.cz

Počáteční strach ze spolupráce na dálku se rozplynul po prvním telefonickém hovoru, z Magdy byla cítit velká energie a nadšení a hned jsem si byla jistá, že právě ona je ten správný člověk, kterého hledám.

„Nad tvorbou webových stránek jsem přemýšlela už delší dobu, prošla jsem si nejprve fází, kdy jsem se snažila vytvořit web sama, to se však brzy ukázalo jako naprostá ztráta času.

Proto jsem se začala rozhlížet ve svém okolí po někom, kdo by mi dokázal vytvořit funkční web tak nějak od A do Z a zároveň se dokázal naladit na cílovou skupinu, pro kterou je určen – z toho důvodu jsem hledala ženu. Bylo to trochu jako hledání jehly v kupce sena.

Na Magdu jsem narazila úplnou náhodou na facebooku a její prezentace a tvorba mě hned zaujala, jen jsem z počátku byla nejistá, jak bude fungovat spolupráce na dálku. Mé obavy se rozplynuly hned po prvním telefonickém hovoru, z Magdy byla cítit velká energie a nadšení a hned jsem si byla jistá, že právě ona je ten správný člověk, kterého hledám.

Musím říct, že vzájemná spolupráce nakonec předčila všechna má očekávání a Magdě se opravdu povedlo vytvořit nejen web podle mých představ, ale velmi ochotně mi vytvořila i návrhy vizitek a letáčků. Komunikace také probíhala na jedničku, ať už telefonicky nebo prostřednictvím zpráv. Jsem velmi ráda, že jsem Magdu oslovila a určitě jejích služeb v budoucnu ještě využiju.“

Mgr. Lucie Papoušková
Profesionální dula a průvodkyně žen každého věku
www.studio-zdravazena.cz

Ukázka realizace webových stránek

Alternativní terapie

Nataša Masnicová

Péče o ženy v každém věku

Zdravá žena

Kranio dotek

Setkání pod křídly

Koučka a mentorka

Magda Pátková

Copywriting a korektury

Boží texty

Sprirituální zahrady – návrhy a realizace

Marie Riva

Moderní Šaman a průvodce

Roman Slabyhoud

Profesionální houslistka

Štěpánka Kosmáková

Koučink a mentoring 4U

Kamila Trávníčková

Koučink, seberozvoj žen

Tereza Holá

Penzion a restaurace

Halda Boršice

Koučink, Lumina Spark

Michaela Holišová

Bachovy květové esence

Míša Fialová

Transformační umělkyně

Andrea Jandová

Tantra koučka a mentorka

Lucie Bečková

Průvodkyně životem – terapeutka

Andrea Ludwigová

Viktoria Beauty

Kosmetika

Průvodkyně ženskými tématy

Cesty ženy

Jak může vypadat proměna vašeho webu?

Třeba takto…

Podívejte se na krátké video srovnání webu PŘED a PO.

Jak spolupráci hodnotí klienti?

Velmi na Magdě oceňuji propojení autenticity v laskavé ženské komunikaci a profesionality webařky. Spolupráce s Magdou byla radost a doporučuji ji všem, kterým nestačí jen tak obyčejný web😀

 

„Dává mi velký smysl, když jsou lidé na svém místě. Spolupráce s nimi je radost a na výsledku a kvalitě díla je to znát.

Zažila jsem to s Magdou při tvorbě mého webu. Obdivovala jsem a užívala si její dary- schopnost nacítit esenci, zachytit a otisknout autenticitu, přiblížit podstatu mé služby ve virtuálním světě.

Velmi na Magdě oceňuji propojení autenticity v laskavé ženské komunikaci a profesionality webařky.

Spolupráce s Magdou byla radost a doporučuji ji všem, kterým nestačí jen tak obyčejný web😀

Magda tvoří weby s přesahem a otiskem ❤️

Lenka Převorová
Ikigai koučink pro smysluplný a vědomý život

 

Nevěděla jsem, co přesně chci a neuměla jsem to uchopit. Kdybych věděla, že získám první zakázky z webu hned první den, pustila bych se do nich s jiným elánem.

Moc děkuji Magdě Malé Ottové za práci na mém webu a hlavně za práci se mnou.

Neměla to rozhodně jednoduché. Nevěděla jsem přesně, co chci, neuměla to uchopit. Magda je milá, vstřícná, empatická a dokáže se na klienta krásně nacítit.

Trpělivě mě vedla. Už z prvního návrhu jsem si sedla na zadek, protože vizuálně to bylo prostě „moje“. Musela mě taky trošku postrkovat, protože texty vázly, pořád se mi nezdály dost.

Kdybych už v té době věděla, jaký průvan způsobí zveřejnění webu, že získám nové klienty hned první den, určitě bych se do nich pustila s úplně jiným elánem. Magdu vřele doporučuji, stoprocentně dá vašemu webu tu správnou energii. Děkuji.

 

Božena Mikulová
Copywriterka a korektorka
www.bozi-texty.cz

Vybrala jsem si sice spíše náhodou… a vyplatilo se

Pokud hledáte někoho pro tvorbu nebo úpravu webu, tak manželé Malí jsou určitě dobrá volba. Vybrala jsem si je sice spíše náhodou, když jsem na jejich jméno narazila v FB diskuzi. Pak jsem zjistila, že dělali web kamarádce, tak jsem se rozhodla, že to zkusím. A vyplatilo se.

Asi jsem nebyla nejsnadnější zákazník, protože jsem nadávala moc prostoru pro jejich vlastní realizaci. Nicméně poměrně rychle jsme našli způsob, jak si zbytečně vzájemně nepřidělávat práci, byli nakloněni jakémukoli způsobu komunikace, včetně online úprav. Manželé Malí se velmi dobře ve své práci vzájemně doplňují a pracují rychle a efektivně.

Výsledný web byl hotov velmi rychle a vše fungovalo a funguje tak, jak má včetně mnohých přesměrování a vratek na původní stránky. Já jsem měla poměrně jasnou představu, co (ne)chci, ale věřím, tak jak jsem manžele Malé poznala, že i nerozhodným dokáží vytvořit web, který bude „podle představ“. Servis funguje i po uzavření zakázky, tedy vřele doporučuji – určitě budou spokojeni i další zákazníci.

www.bytfithk.cz

Ing. Hana Střítecká, Ph.D.

Ředitelka Fér potraviny, autorizovaná osoba pro rekvalifikační kurzy výživových poradců

S čistým svědomím Magdu doporučujeme všem, kdo chtějí svěží a moderní web s osobitým nádechem i prodejním systémem online produktů.

 

Magda Malá Ottová je žena, která dokáže postavit webové stránky i s prodejním systémem pro online produkty na míru vašim potřebám. Je velmi milá, vstřícná, nic není problém a perfektně se orientuje v dané problematice. Dokáže poradit a nasměrovat tak, aby byl výsledek perfektní. Navíc rychlost s jakou vznikly webové stránky s „e-shopem“ pro naše online produkty byla neuvěřitelná a předčila naše očekávání. Jsme moc rády, že jsme s ní mohly spolupracovat a s čistým svědomím ji doporučujeme všem, kteří chtějí mít krásný, svěží a moderní web s osobitým nádechem.

Lenka Musilová

Tým Apatyky Athény – Barča, Lenka a Peťa
www.apatykaathena.cz

* nabídka schůdného řešení v rámci aktuálních finančních možností, *velmi příjemný a milý přístup, *krásně vystihnuta má esence i přesah, *návrhy s originálními grafickými detaily ❤🙏 💎, *použití úžasných barev webu

 

Ze spolupráce s Magdou jsem úplně nadšená. Navrhla mi funkční řešení mé situace v lehkosti a finanční dostupnosti.

Magda mi díky svému přesahu nacítění mé osoby a mé práce, vytvořila nejen vizuelně krásný web. 💎 Krásně vystihla mou esenci a přesah mé práce, který uměla přenést i do grafických detailů ❤️🙏.

💎 Magda použila úžasné barvy webu, které vytvořily nádherný výsledný efekt 🙏.

Velmi vstřícně mi také nad rámec pomohla i s věcmi, se kterými jsem si nevěděla rady.

Vřele Magdu doporučuji všem, kteří chtějí do svého webu otisknout svou esenci.

Marie Riva
Návrhy spirituálních zahrad

Setkala jsem se s profesionálním, nápaditým a milým přístupem – pohodová spolupráce s inspirací v mnoha směrech…

„Milá Magdi, kdyby mi někdo ještě před pár měsíci tvrdil, že lze vytvořit webové stránky „na míru“, bez jediného osobního kontaktu nevěřila bych mu.

Současná doba nám staví do cesty nové výzvy a já mohu jen potvrdit, jak zdárně jsou zdolávány.

Setkala jsem se s profesionálním, nápaditým a milým přístupem. Děkuji za pohodovou spolupráci, která pro mne byla inspirující v mnoha směrech. Bylo mi potěšením s Tebou spolupracovat.

S radostí budu předávat doporučení dalším lidem.“

S láskou Andrea

Andrea Ludwigová

Terapeutka a průvodkyně k vnitřní transformaci

Nečekala jsem, že v rámci ceny bude kompletní poradenství ohledně marketingové strategie i konceptu webu.

Spolupráci s manželi Malými bych doporučila všem, kteří si přejí jednoduchý a příjemný web k nastartování svého vlastního podnikání a sami si s tvorbou neví rady a touží po tom, aby jejich tvorba působila profesionálně.

Nečekala jsem, že v rámci ceny bude možné kompletní poradenství ohledně nějaké marketingové strategie i konceptu celého webu.

Díky paní Magdě jsem si sama dokázala lépe definovat své vlastní cíle a vizuální představu webu, vůbec celý směr, jakým chci svou tvorbu vlastně ubírat. Celá spolupráce pro mě byla radostí a musím přiznat, že na každou změnu či společný hovor s konzultací jsem se velice těšila.

Věřím, že web nyní splní má očekávání a napomůže do budoucna k naplnění mého vlastního snu. Pokud bych si měla vybrat znovu, neváhavala bych a šla bych do toho zase!

Michaela Bucher

Výživový kouč a motivátor

Bála jsem se, že se moje představa v životě nemůže zhmotnit. Měla jsem pocit, že jsem Magdě dodala příliš málo podkladů pro tvorbu.

Když jsem se ale poprvé podívala na vzhled webu, vyrazilo mi to dech. Přesně takhle, přesně s takovou náladou a energií jsem chtěla, aby můj web byl.

„Magda je webový strážný anděl, který mi přišel do života v momentě, kdy jsem si vlastní web moc přála, ale praly se ve mně pochybnosti, jestli si někoho na tvorbu najmout nebo se pokusit vytvořit jej sama. Svěřit tvorbu Magdě bylo to nejlepší rozhodnutí jaké jsem mohla udělat.

Magda je šikovná, rychlá, výborně komunikuje, má profesionální přístup, přesto jsme celou dobu spolupracovaly v příjemné přátelské atmosféře. Je znát, že má bohaté zkušenosti, kterými člověka lehce vede bez zbytečného nátlaku. Se svým manželem se skvěle doplňují. 

Mám web. Mám krásný web a je to jejich zásluha.

Z celého srdce děkuji.“

Veronika Bořilová
Autorka projektu Jak vybrat psa

 

Dokázali „zhmotnit“ mé myšlenky a vytvořit web mých snů, a to je to nejvíc. 

Spolupráce s manžely Malými – SYNERGY MARKETING, byla pro mě opravdu příjemná a nad moje očekávání. Dokázali „zhmotnit“ mé myšlenky a vytvořit web mých snů, a to je to nejvíc. Nejen, že opravdu ví, co dělají a jsou to profesionálové, ale jsou to také opravdu milí lidé a jsem šťastná, že jsem si vybrala je. Už nyní s manželem připravujeme koncept na další stránky a 100% se na detaily a zprovoznění obrátíme opět na tyto dva úžasný parťáky! 😊 Moc děkuji, že jste mi splnili můj sen.

Andrea Hrdličková

Poradkyně pro zdravou a krásnou pleť

V tomto odvětví jsem se s ničím podobným nesetkala

Já jsem nesmírně vděčná, že mi paní Magda vstoupila do života a mohli jsme tak společně tvořit mé sny a plány a převést to tak na velmi profesionální web ♥️🍀 Jsem ve spoustě věcech NEROZHODNÁ 🙆🏻‍♀️😀 a Magda mi v tomto byla neuvěřitelnou podporou jak na telefonu, tak na Messengeru 👍😉 Obdivuji její nasazení. Naše první telefonická konzultace se dokonce uskutečnila v neděli a trvala asi dvě hodiny. Webové stránky jsou hotové, ale naše spolupráce nekončí 🙏♥️ Děkuji Magdi vám i manželovi ještě jednou za vstřícnost, pochopení a moc milou podporu 😘 V tomto odvětví jsem se s ničím podobným nesetkala 🤗 To je to poslání 💝 🍀

Veronika Frydrychová

Výživová poradkyně a autorka projektu Strava pro lepší život

Splněný sen pro fotografie bez příkras

 

Dva dny píšu referenci se slzami v očích nenacházím slova, která by popsala vše a to jak jsi úžasná. Jak se dokážeš naladit na člověka, že není třeba slov a podle toho vypadají i webové stránky, jedním slovem skvost. Děkuji ti. Vřele doporučuji každému, kdo přemýšlí o webových stránkách.

Marcela Drapáková

Fotografka a propagátorka krásy bez příkra

 

Spolupráce s manžely Malými byla fajn!

Jsou milí, umí naslouchat přání zákazníka a snaží se v maximální možné míře vyhovět a zároveň mé přání zpracovat tak, aby dávalo smysl zase po stránce marketingu. Jsou spolehliví, precizní a výsledek stojí za to. Věřím, že vše, co pro mě udělali, mě také přinese v budoucnu i více zákazníků (nové webové stránky, nastavení SEO, video…). Doporučení je na mé straně.

Tereza Kukol

Výživová poradkyně

„Snažíme se na projekty nahlížet optikou Vašich zákazníků a zároveň přemýšlíme byznysově pro Vás – v komplexním měřítku, v souvislostech, s nimiž je třeba počítat…. Protože jedině tak můžeme dosáhnout výsledku, který Vaše klienty přesvědčí o tom, že právě Vy jste ten, kdo uspokojí jeho potřeby nejlépe. Že právě Vy mu poskytnete službu, kterou potřebuje (nejlépe ze všech!). Nebudete jen dalšími z mnoha, ale pomůžeme Vám nalézt konkurenční výhody a vyzdvihnout je tak, že budete pro své klienty TÍM PRAVÝM A JEDINÝM partnerem či dodavatelem, na něhož se budou s radostí a důvěrou obracet…“

Jaroslav a Magda Malí

Ukázka realizace animovaných videí

Animované video

Proč animace poutá pozornost?

Animované video

Aplikace pro turisty

Animované video

Naturhouse

Animované video

Představení výživové poradkyně

Výroba tiskových zpráv.

Tisková zpráva – tanečnice Bouresque

Rozsah práce:

 1. vytvoření originálního obsahu

2. sestavení grafiky tiskové zprávy

3. rozesílka redaktorům z lifestyle časopisů a novinářům

Jsem opravdu překvapená,

že se články objevily v přirozeném vyhledávaní tak rychle a tak vysoko. To je super. Velmi oceňuji Váš přístup k spolupráci. Je v něm obrovský rozdíl oproti konkurenci. Například to, že nezveřejníte jen tak rovnou co jsem poslala, ale poctivě pracujete na obsahu, aby byl výborný a ještě zároveň optimalizovaný pro SEO. Na těch mých článcích jste strávili obrovské množství času, já to velmi oceňuji, protože text je úžasný a o hodně lepší, než kdybyste zveřejnili jen to, co jsem psala já. Děkuji

Adela Masarykova ředitlka Brick by Brick

S týmem Synergy-Marketing je radost spolupracovat!

Vytvoření animovaného videa byla otázka několika telefonátů a e-mailů. Cítil jsem, že Magdě a Jaroslavovi záleží na tom, abych byl s produktem spokojený nejenom já, ale také oni sami. A to je dobře pro zákazníka. Oceňuji také pohotové reakce, aktivní přístup a neformální atmosféru naší spolupráce.

Petr Kouble

Zakladatel aplikace Spotycon

Spolupráce předčila moje očekávání

Spolupráce na webu s panem a paní Malými předčila moje očekávání. Vzhledem k tomu, že koukám na webu z pohledu laika, těžko soudit něčí práci, když do ní pořádně nevidím, a tak jsem nevěděla, ale teď už vím, že jsem udělala nejlepší rozhodnutí a jsem za to moc ráda. Práce předčila moje očekávání, komunikace a ochota výborná a web opravdu udělají do posledních detailů a přesně podle vašich představ. Nyní mám krásný web pro moji prezentaci. Doporučuji všemi deseti.

Kristýna Máchová

Osobní stylistka

Ukázka PR článků

Pro franšízové koncepty zpracováváme PR články, které publikujeme na vlastím portále Topfranchising.cz

Jak naši práci hodnotí korporátní klienti?

Děkujeme za spolupráci a profesionální přístup

Rádi bychom ocenili vstřícný přístup pana Jaroslava Malého a celého týmu portálu topfranchising.cz. Portál topfranchising.cz doporučujeme všem začínajícím franšízorům a franšízantům, kteří hledají ten správný přístup.

Lucie Eliášová

Obchodní ředitelka franšízové sítě Extéria

Jaroslav a Magda Malí vytvořili skutečnou bránu do světa franšízového podnikání pro všechny start-upové podnikatele,

kteří mají zájem podnikat tam, kde už jiní podnikají, protože vědí jak a mají k dispozici systémy, nástroje a účinnou podporu pro všechny, kdo se k nim připojí. Troufám si tvrdit, že ten, kdo jde do franšízového podnikání právě touto vstupní branou, ve svém podnikání uspěje. Díky portálu www.topfranchising.cz se zde totiž o franšízingu dozví vše potřebné a zároveň si zde najde právě takový obor podnikání a franšízora, který mu nejvíce pasuje. Díky spolupráci s manželi Malými jsme navázali naprosto relevantní obchodní vztahy se zájemci o realitní franšízu, z nichž dva jsou již plnohodnotně a úspěšně připojeni k síti CENTURY 21 Czech Republic a jsem si jistý, že další je budou následovat. Velmi oceňuji zájem o pochopení filozofie partnerského franšízora, smysl pro správné reagování na potřeby klientů – obchodních partnerů, flexibilitu a rychlost jednání pana Malého a paní Malé. Toto vše jsem u nich během naší úspěšné spolupráce našel a díky tomu mohu www.topfranchising.cz rozhodně doporučit. CENTURY 21 Czech Republic.

Jiří Hruška

Obchodní ředitel Century 21

Rádi bychom ocenili vstřícný přístup pana Jaroslava Malého a celého týmu portálu topfranchising.cz.

Portál topfranchising.cz doporučujeme všem začínajícím franšízorům a franšízantům, kteří hledají ten správný přístup.

Markéta Krejčíková

Manažerka franšízové sítě Bageterie Boulevard

„Jediným způsobem, jak dělat skvělé věci, je dělat to, co milujete

 

Steve Jobs