správa sociálních sítí

7

Správa sociálních sítí

Využívání tohoto velmi silného marketingového nástroje je jedinečnou příležitostí, jak na jednom místě velmi efektivně komunikovat se svými stávajícími i budoucími zákazníky. Na sociálních sítích se dá velmi dobře mířit komunikaci na konkrétní cílové skupiny se zájmem o váš produkt či službu. Bavíme-li se o placené propagaci, sociální sítě jsou nejlevnějším kanálem. 

Na sociálních sítích jsou stovky tisíc zákazníků. Využijte jejich potenciál chytře.

světěCítíte, že pro své podnikání nevyužíváte potenciál sociálních sítí na maximum? Pomůžeme vám odhalit rezervy a ve světě sociálních sítí ožít – být konečně vidět! Anebo Facebook, Instagram, YouTube ani Linked-in nevyužíváte vůbec? Víte o kolik podnikatelských příležitostí se takto ochuzujete? Dnes je doba sociálních sítí a lidí, kteří nevyužívají alespoň jednu z jejich platforem, je malé procento. Dokonce se na sociálních sítích začínají formovat i skupiny aktivních seniorů a lidí v pokročilejším věku.  

Říkáte si, že udělat příspěvek na Facebooku umí každé malé dítě? To možná ano, ale vězte, že není příspěvek jako příspěvek! Ve online světě platí jisté zákonitosti a vyplatí se pracovat systematicky, a to pak dokáže přinášet požadované výsledky.

Na sociální sítě se musí strategicky!

A s tím vám můžeme pomoci – zajistíme vám profesionální správu vašich sociálních sítí, budeme skrze vaše účty komunikovat s klienty a budovat základnu fanoušků s cílem vzbudit v nich zájem o koupi vašich produktů či využívání služeb. Pomůžeme vám s nastavením strategie propagace vaší značky, produktu či služby, ale také s její realizací. Navrhneme kompletní komunikační strategii, včetně soutěží atp.

Jak se zviditelnit ve skupinách či přes známé osobnosti, influencery?

Lidé na sociálních sítích tvoří různé zájmové skupinky nebo vykazují své obory zájmů, na něž lze poměrně dobře cílit. O zviditelnění vaší značky v daných tematických skupinkách se budeme systematicky starat.

Dokážeme zajistit spolupráci s tzv. infuencery. Jde o mediálně známé osobnosti nebo lidi věnující se nejrůznějším tematickým okruhům (life style, zdravé stravování, líčení, posilování, tuning aut, móda, bylinky…), kteří mají na svých sociálních sítích početné skupiny fanoušků. Spolupráce s těmito osobnostimi dokáže zvyšovat povědomí o vaší značce, produktu či službě. Zviditelňování se skrze influencery se většinou děje na základě barterové spolupráce.

Dokážeme pro vás na míru navrhnout přesně cílené reklamní kampaně a zvyšovat dosah sponzorováním běžných příspěvků. 

Jsem opravdu překvapená

že se články objevily v přirozeném vyhledávaní tak rychle a tak vysoko. To je super. Velmi oceňuji Váš přístup k spolupráci. Je v něm obrovský rozdíl oproti konkurenci. Například to, že nezveřejníte jen tak rovnou co jsem poslala, ale poctivě pracujete na obsahu, aby byl výborný a ještě zároveň optimalizovaný pro SEO. Na těch mých článcích jste strávila obrovské množství času, já to velmi oceňuji, protože text je úžasný a o hodně lepší, než kdybyste zveřejnili jen to, co jsem psala já. Děkuji

Adela Masaryková – Ředitelka Brick by Brick

Spolupráce byla pro nás nejen přínosná, ale i příjemná.

 Spolupráce probíhala rychle, svižně, v přátelské atmosféře a s maximálním nenasazením celého týmu. Během pouhých 2 dnů bylo vše precizně připravené ke zveřejnění. Oceňuji zejména proaktivní přístup paní Ing. Magdy Malé, ochotu maximálně vyhovět a zaměření i na ten nejmenší detail. Práci nám všem pak v mnohém ušetřil také pan Jaroslav Malý například tím, že nám zaslat v 1 souboru 30 print screenů s pozicemi klíčových spojení ve vyhledávání.

Jana Heřmánková Naturhouse

V podnikání nemůžete čekat, až bouřka přejde, je nutné naučit se tančit v dešti!

Steve Jobs 

S kým budete spolupracovat?

Jsme tým zapálených lidí, kteří chtějí dosahovat nejlepších možných výsledků.

Práci pro naše zákazníky děláme stejně kvalitně, jako pro sebe.

Se zákazníky si chceme rozumět a zároveň věříme, že prací  s lidmi s kterými si rozumíme dosáhneme těch nejlepších výsledků. Proto jsme SYNERGY MARKETING.

V synergii dokážeme spolupracovat i s jinými agenturami, či Vašimi kmenovými zaměstnanci. Pomůžeme Vám vytvořit synergický mareketingový celek v rámci Vašich aktivit.