Potřebujete základní webové stránky?

Chcete něco levného, moderního a funkčního?

Zvolte

WEBOVOU VIZITKU, NEBO JEDNOSTRÁNKU.

Proč?

Získáte moderní a plně funkční webovou prezentaci

na vlastní doméně  s hostingem. Web přizpůsobený mobilním zařízením s pravidelnou měsíční aktualizací a zabezpečením, který oslní vaše klienty.

Sestavení webu webdesignérem

vám ušetní moře času, starostí a bádání, jaké obrázky, texty a grafiku použít. Máme 20 let praxi v marketingu a komunikaci.

Podívejte se jak takový web vypadá.

Vybrala jsem si sice spíše náhodou… a vyplatilo se

Pokud hledáte někoho pro tvorbu nebo úpravu webu, tak manželé Malí jsou určitě dobrá volba. Vybrala jsem si je sice spíše náhodou, když jsem na jejich jméno narazila v FB diskuzi. Pak jsem zjistila, že dělali web kamarádce, tak jsem se rozhodla, že to zkusím. A vyplatilo se.

Asi jsem nebyla nejsnadnější zákazník, protože jsem nadávala moc prostoru pro jejich vlastní realizaci. Nicméně poměrně rychle jsme našli způsob, jak si zbytečně vzájemně nepřidělávat práci, byli nakloněni jakémukoli způsobu komunikace, včetně online úprav. Manželé Malí se velmi dobře ve své práci vzájemně doplňují a pracují rychle a efektivně.

Výsledný web byl hotov velmi rychle a vše fungovalo a funguje tak, jak má včetně mnohých přesměrování a vratek na původní stránky. Já jsem měla poměrně jasnou představu, co (ne)chci, ale věřím, tak jak jsem manžele Malé poznala, že i nerozhodným dokáží vytvořit web, který bude „podle představ“. Servis funguje i po uzavření zakázky, tedy vřele doporučuji – určitě budou spokojeni i další zákazníci.

Ing. Hana Střítecká, Ph.D.

Ředitelka Fér potraviny, autorizovaná osoba pro rekvalifikační kurzy výživových poradců

Kdo takový web využije?

Kosmetičky

Fotografové

Lékaři

Poradci

Sauny

Trenéři

Vhodné pro všechny, kteří poskytují služby.

Proč mít web od nás?

Uděláme to za vás a vy se můžete věnovat své práci.

Nebudete řešit jaké technikálie jsou potřeba k tomu mít webovou prezentaci. Vše za vás vyřešíme a na nic důležitého nezapomeneme.

Poskynteme vám komplexní služby ve všech oblastech webdesignu.

Při spolupráci s námi  společně vyřešíme  marketing webu, technickou stránku i grafiku webu. Vším vás provedeme a vybereme pro vás to nejlepší řešení. Dokážeme vám vytvořit grafické materiály pro vizitky i letáky.

Spolupráce s námi bude pro vás příjemná pohoda v přátelském duchu .

Nejsme techničtí kodéři, ale spíše lidští marketéři s citem pro poutavé slovo i líbivý design. Určitě nám budete rozumnět, celým procesem vás provedeme hladce a výsledkem bude krásný web prezentující vaše služby.

Máte již starý web? Zmodernizujme jej.

Nevadí, společně jej projdeme a vyhodnotíme co z něj zachováme. To nejlepší přepracujeme do nového kabátu a přidáme navrch veškeré online vychytáky.