Podnikej v lehkosti s webem, který skvěle komunikuje s tvou srdcovou klientelou,

umí prodávat online produkty, sbírat kontakty, rezervovat schůzky a zvládneš jej obsluhovat sama

Tvořím weby s lidským přístupem a přesahem do marketingu a obchodu

Provedu tě tvorbou webu pro online podnikání od A do Z 

Potřebuješ pro své podnikání zapamatovatelný autentický web, který ti bude dobře sloužit, ale nevíš kudy kam? Tápeš kde a jak začít? Jak nejlépe prezentovat svou službu nebo jak uchopit svůj online projekt? Jak správně sestavit obsah, aby by byla tvá prezentace pochopitelná, originální a aby z webu čišely příjemné emoce a opravdovost?

Neočekávej ode mně „pouhou“ stavbu webu! Díky mým 20 letým zkušenostem v různých oblastech marketingu a podnikání ti automaticky poskytuji také komplexní poradenství a odborný pohled na tvůj záměr – na web, produkt, texty, prodejní argumenty, cenotvorbu i tvé podnikání v obecné rovině.

Mám spoustu nápadů, jak z tvých webových stránek udělat magické místo,

skrze které k tobě budou proudit srdcoví klienti s lehkostí a magnetickou přitažlivostí…

Ať už podnikáš tradičním či netradičním způsobem, ať už poskytuješ jakékoliv služby v oblasti péče o tělo či duši, ať jsi pragmatická podnikatelka nebo víla, kouzelnice, průvodkyně, koučka, terapeutka či rukodělka, děláš jiným ženám svět krásnějším či snadnějším 💃💅💇‍♀️🧝🦸‍♀️🧏‍♀️👩‍🎨….

Je pro mne obrovskou radostí, že mohu být u tohoto „šíření“. Že mohu být součástí „ženského kruhu“💕, kdy ty máš dar, umění a touhu předávat jiným ženám to, co potřebují, co jim činí radost nebo je posouvá v různých oblastech života „dál“…..a já vám, kouzelným ženám, tvořím nástroj, skrze který můžete toto své poslání šířit, dávat světu vědět o svých darech a dávat jiným ženám možnost je využívat. 💫✨ Web nemusí být jen strohým informačním kanálem, web může vyzařovat energii, náladu, emoce, které se mnohdy ve virtuálním světě ztrácí nebo složitě předávají dál. 

Autentický web s duší a otiskem jedinečnosti

Proč je tak důležité dovolit si být sama sebou?

Emoce jsou tím, co ovlivňuje naše dojmy, vyvolává pozitivní i negativní pocity, které v konečném důsledku ovlivňují naše rozhodování – v našem případě, zda klienta svou prezentací a nabídkou zaujmeme, vyvoláme pozitivní reakce a proměníme jej v našeho spokojeného zákazníka.

V opravdovosti a uvěřitelnosti je síla. Dovol si být sama sebou! To je ta nejlepší cesta, jak si trvale přitahovat ideální srdcovou klientelu. Ale jak na to? Nebát se být originální a sama sebou. A nevadí, že vůbec nevíš jak na to, nemáš barvy, profesionální logo, ani jasnou vizuální identitu – to všechno vyplyne z naší tvorby. Originálního designu a opravdových emocí u tvého webu docílíme kombinací práce s barvami, grafikou a tvou jedinečnou esencí, kterou vyzařuješ.

Energeticky se naladím na tebe, tvou jedinečnost, a pomohu ti rozkrýt tvou nenapodobitelnost, komunikační styl i barvy, které podtrhnou a dokonale vystihnou tvou jedinečnou esenci i unikátní podnikatelskou identitu. 

Jak může vypadat autentický web?

Komplexní tvorba webů na míru s přesahem do marketingu, obchodu, copywritingu a světa emocí

…bez závazků i měsíčních poplatků 

Vyber si web dle svých aktuálních potřeb

*ceny jsou orientační v běžném rozsahu, jenž je možno zaslat na požádání

Základní web

Vhodný jako základní prezentace pro podnikání nebo lze využít jako prodejní stránka pro online produkt

1 – 2 stránky

Jednoduchá webová vizitka

Home|Kontakt nebo Prodejní stránka|Kontakt

Interaktivní dynamické prvky

Tlačítka call to action s propojením

Tlačítko pro okamžité volání z webu

Propojení s FB a IG

1 kontaktní formulář s propojením na e-mail

Indexace Google a Seznam, xml mapa

Celoživotní licence Divi zdarma

Možnost budoucího rozšíření o další stránky

Cena od  9.971 Kč

Kontaktovat

Prezentační web

Vhodný pro prezentaci podnikání s rozšířenou nabídkou služeb 

5  stránek

Rozšířená profesionální webová prezentace

Home|o-mně|služby|reference|kontakt

Interaktivní dynamické prvky

Tlačítka call to action s propojením

Tlačítko pro okamžité volání z webu

Propojení s FB a IG

1 kontaktní formulář s propojením na e-mail

Indexace Google a Seznam, xml mapa

Celoživotní licence Divi zdarma

Možnost budoucího rozšíření o další stránky, mailing, rezervace či prodejní systém

Cena od  16.000 Kč

Kontaktovat

Prodejní  web

Vhodný pro prodej on-line produktů: e-booků, kurzů, webinářů, audio či video obsahu s potřebou uzamčení obsahu / členské sekce atd.. Rozšíření o funkce a aplikace dle potřeby (SimpleShop, Reservanto, Ecomail, Vimeo, SoundCloud).

Oblíbená alternativa MioWebu.

7  stránek

Prezentačně – prodejní web s mailingovým systémem a automatizací prodeje

Home|o_mně|služby|reference|kontakt|MAGNET|PRODEJNÍ STRÁNKA

Tlačítka call to action s propojením

Tlačítko pro okamžité volání z webu

Propojení s FB a IG

1 kontaktní formulář s propojením na e-mail

Indexace Google a Seznam, xml mapa

Celoživotní licence Divi zdarma

Individuální cena

Kontaktovat

Rozšířením o chytré aplikace proměníme tvůj běžný web na „chytrý služboweb“

Připravila jsme pro tebe také možnost propojení tvého webu s aplikacemi, které změní tvůj web v automatizovaný prodejní a komunikační nástroj.

Mailingová aplikace

Komunikujte se svými zákazníky pomocí externí e-mailingové aplikace.

Sbírejte na webu či sociálních sítích kontakty a komunikujte k potenciálním i stávajícím klientům informační a prodejní kampaně, jednorázová sdělení i upselling

Rozsah: Zřízení účtu a propojení systému s webem, 1x magnetická stránka, 1x Doi formálář, 1 x automatizovaný mail s potvrzením o mailingu = kompletní automatizace. Test funkčnosti.

Cena od  2.993 Kč

Kontaktovat

Prodejní aplikace

Využívejte váš web jako prodejní nástroj s automatizovaným prodejem a fakturací
Funkce systému

Automatizovaný prodej členských sekcí, jednorázových nákupů e-booků či lekcí. Systém umožňuje využít jednoduché

 Prodej E-booku – rozsah: Zřízení účtu, nastavení potřebných údajů, výroba 1x produktu, nastavení prodejního formuláře, propojení formuláře s webem, testovací nákup. Hlubší nastavení členských sekcí = individuální cena.

Cena od  2.993 Kč

Kontaktovat

Rezervační systém

Je jedno, jestli máte schůzky osobně nebo online. Nabídněte vašim zákazníkům pohodlný rezervační systém a sobě usnadněte práci.
Co reservanto umí?

Vestavná aplikace vám do vašeho kalendáře uloží schůzky, dokáže vám i klientovi e-mailem či smskou potvrdit i připomenout zarezervovaný termín a umožní i přímou úhradu vaší služby online.

Individuální cena

Kontaktovat

Hodnocení spolupráce očima klientek...

Magda dokáže poradit a nasměrovat, aby byl výsledek perfektní ...doporučujeme všem, kteří chtějí mít krásný, svěží a moderní web s osobitým nádechem.

Za krásné stránky vděčíme Magdě, a tímto bychom jí chtěly poděkovat za skvěle odvedenou práci!

Magda Malá Ottová je žena, která dokáže postavit webové stránky i automatický prodejní systém pro online produkty na míru vašim potřebám. Je velmi milá, vstřícná, nic není problém a perfektně se orientuje v dané problematice. Dokáže poradit a nasměrovat tak, aby byl výsledek perfektní.

Navíc, rychlost s jakou vznikly webové stránky, byla neuvěřitelná a předčila naše očekávání.

Jsme moc rády, že jsme s ní mohly spolupracovat a s čistým svědomím ji doporučujeme všem, kteří chtějí mít krásný, svěží a moderní web s osobitým nádechem.

Bára Jakešová, Lenka Musilová, Petra Štěpánková

Autorky projektu Apatyka Athéna

Nečekala jsem, že v rámci ceny bude kompletní poradenství ohledně marketingové strategie i konceptu webu.

Spolupráci s manželi malými bych doporučila všem, kteří si přejí jednoduchý a příjemný web k nastartování svého vlastního podnikání a sami si s tvorbou neví rady a touží po tom, aby jejich tvorba působila profesionálně.

Nečekala jsem, že v rámci ceny bude možné kompletní poradenství ohledně nějaké marketingové strategie i konceptu celého webu.

Díky paní Magdě jsem si sama dokázala lépe definovat své vlastní cíle a vizuální představu webu, vůbec celý směr, jakým chci svou tvorbu vlastně ubírat. Celá spolupráce pro mě byla radostí a musím přiznat, že na každou změnu či společný hovor s konzultací jsem se velice těšila.

Věřím, že web nyní splní má očekávání a napomůže do budoucna k naplnění mého vlastního snu. Pokud bych si měla vybrat znovu, neváhavala bych a šla bych do toho zase!

Michaela Bucher

Výživový kouč a motivátor

Spolupráce byla opravdu příjemná...

Spolupráce s manžely Malými – SYNERGY MARKETING, byla pro mě opravdu příjemná a nad moje očekávání. Dokázali „zhmotnit“ mé myšlenky a vytvořit web mých snů, a to je to nejvíc. Nejen, že opravdu ví, co dělají a jsou to profesionálové, ale jsou to také opravdu milí lidé a jsem šťastná, že jsem si vybrala je. Už nyní s manželem připravujeme koncept na další stránky a 100% se na detaily a zprovoznění obrátíme opět na tyto dva úžasný parťáky! 😊 Moc děkuji, že jste mi splnili můj sen.

Andrea Hrdličková

Poradkyně pro zdravou a krásnou pleť

Co si o myslí naši klienti?

Setkala jsem se s profesionálním, nápaditým a milým přístupem – pohodová spolupráce s inspirací v mnoha směrech…

Milá Magdi, kdyby mi někdo ještě před pár měsíci tvrdil, že lze vytvořit webové stránky „na míru“, bez jediného osobního kontaktu nevěřila bych mu.

Současná doba nám staví do cesty nové výzvy a já mohu jen potvrdit, jak zdárně jsou zdolávany.

Setkala jsem se s profesionálním, nápaditým a milým přístupem. Děkuji za pohodovou spolupráci, která pro mne byla inspirující v mnoha směrech. Bylo mi potešením s Tebou spolupracovat.

S radostí budu předávat doporučení dalším lidem.

S láskou Andrea

Andrea Ludwigová

S týmem Synergy-Marketing je radost spolupracovat!

Vytvoření animovaného videa byla otázka několika telefonátů a e-mailů. Cítil jsem, že Magdě a Jaroslavovi záleží na tom, abych byl s produktem spokojený nejenom já, ale také oni sami. A to je dobře pro zákazníka. Oceňuji také pohotové reakce, aktivní přístup a neformální atmosféru naší spolupráce.

Petr Kouble

Zakladatel aplikace Spotycon

Spolupráce předčila moje očekávání

Spolupráce na webu s panem a paní Malými předčila moje očekávání. Vzhledem k tomu, že koukám na webu z pohledu laika, těžko soudit něčí práci, když do ní pořádně nevidím, a tak jsem nevěděla, ale teď už vím, že jsem udělala nejlepší rozhodnutí a jsem za to moc ráda. Práce předčila moje očekávání, komunikace a ochota výborná a web opravdu udělají do posledních detailů a přesně podle vašich představ. Nyní mám krásný web pro moji prezentaci. Doporučuji všemi deseti.

Kristýna Máchová

Osobní stylistka