Podnikej v lehkosti s webem, který skvěle komunikuje s tvou srdcovou klientelou,

umí prodávat online produkty, sbírat kontakty, rezervovat schůzky a zvládneš jej snadno obsluhovat

Tvořím weby s lidským přístupem a přesahem do marketingu a obchodu

Provedu tě tvorbou webu pro online podnikání od A do Z 

Potřebuješ pro své podnikání zapamatovatelný autentický web, který ti bude dobře sloužit, ale nevíš kudy kam? Tápeš kde a jak začít? Jak nejlépe prezentovat svou službu nebo jak uchopit svůj online projekt? Jak správně sestavit obsah, aby by byla tvá prezentace pochopitelná, originální a aby z webu čišely příjemné emoce a opravdovost?

Neočekávej ode mně „pouhou“ stavbu webu! Díky mým 20 letým zkušenostem v různých oblastech marketingu a podnikání ti automaticky poskytuji také komplexní poradenství a odborný pohled na tvůj záměr – na web, produkt, texty, prodejní argumenty, cenotvorbu i tvé podnikání v obecné rovině.

Mám spoustu nápadů, jak z tvých webových stránek udělat magické místo,

skrze které k tobě budou proudit srdcoví klienti s lehkostí a magnetickou přitažlivostí…

Ať už podnikáš tradičním či netradičním způsobem, ať už poskytuješ jakékoliv služby v oblasti péče o tělo či duši, ať jsi pragmatická podnikatelka nebo víla, kouzelnice, průvodkyně, koučka, terapeutka či rukodělka, děláš jiným ženám svět krásnějším či snadnějším 💃💅💇‍♀️🧝🦸‍♀️🧏‍♀️👩‍🎨….

Je pro mne obrovskou radostí, že mohu být u tohoto „šíření“. Že mohu být součástí „ženského kruhu“💕, kdy ty máš dar, umění a touhu předávat jiným ženám to, co potřebují, co jim činí radost nebo je posouvá v různých oblastech života „dál“…..a já vám, kouzelným ženám, tvořím nástroj, skrze který můžete toto své poslání šířit, dávat světu vědět o svých darech a dávat jiným ženám možnost je využívat. 💫✨ Web nemusí být jen strohým informačním kanálem, web může vyzařovat energii, náladu, emoce, které se mnohdy ve virtuálním světě ztrácí nebo složitě předávají dál. 

Autentický web s duší a otiskem jedinečnosti

Proč je tak důležité dovolit si být sama sebou?

Emoce jsou tím, co ovlivňuje naše dojmy, vyvolává pozitivní i negativní pocity, které v konečném důsledku ovlivňují naše rozhodování – v našem případě, zda klienta svou prezentací a nabídkou zaujmeme, vyvoláme pozitivní reakce a proměníme jej v našeho spokojeného zákazníka.

V opravdovosti a uvěřitelnosti je síla. Dovol si být sama sebou! To je ta nejlepší cesta, jak si trvale přitahovat ideální srdcovou klientelu. Ale jak na to? Nebát se být originální a sama sebou. A nevadí, že vůbec nevíš jak na to, nemáš barvy, profesionální logo, ani jasnou vizuální identitu – to všechno vyplyne z naší tvorby. Originálního designu a opravdových emocí u tvého webu docílíme kombinací práce s barvami, grafikou a tvou jedinečnou esencí, kterou vyzařuješ.

Energeticky se naladím na tebe, tvou jedinečnost, a pomohu ti rozkrýt tvou nenapodobitelnost, komunikační styl i barvy, které podtrhnou a dokonale vystihnou tvou jedinečnou esenci i unikátní podnikatelskou identitu. 

Jak může vypadat autentický web?

Hodnocení spolupráce očima klientek...

Magda dokáže poradit a nasměrovat, aby byl výsledek perfektní ...doporučujeme všem, kteří chtějí mít krásný, svěží a moderní web s osobitým nádechem.

Za krásné stránky vděčíme Magdě, a tímto bychom jí chtěly poděkovat za skvěle odvedenou práci!

Magda Malá Ottová je žena, která dokáže postavit webové stránky i automatický prodejní systém pro online produkty na míru vašim potřebám. Je velmi milá, vstřícná, nic není problém a perfektně se orientuje v dané problematice. Dokáže poradit a nasměrovat tak, aby byl výsledek perfektní.

Navíc, rychlost s jakou vznikly webové stránky, byla neuvěřitelná a předčila naše očekávání.

Jsme moc rády, že jsme s ní mohly spolupracovat a s čistým svědomím ji doporučujeme všem, kteří chtějí mít krásný, svěží a moderní web s osobitým nádechem.

Bára Jakešová, Lenka Musilová, Petra Štěpánková

Autorky projektu Apatyka Athéna

Nečekala jsem, že v rámci ceny bude kompletní poradenství ohledně marketingové strategie i konceptu webu.

Spolupráci s manželi malými bych doporučila všem, kteří si přejí jednoduchý a příjemný web k nastartování svého vlastního podnikání a sami si s tvorbou neví rady a touží po tom, aby jejich tvorba působila profesionálně.

Nečekala jsem, že v rámci ceny bude možné kompletní poradenství ohledně nějaké marketingové strategie i konceptu celého webu.

Díky paní Magdě jsem si sama dokázala lépe definovat své vlastní cíle a vizuální představu webu, vůbec celý směr, jakým chci svou tvorbu vlastně ubírat. Celá spolupráce pro mě byla radostí a musím přiznat, že na každou změnu či společný hovor s konzultací jsem se velice těšila.

Věřím, že web nyní splní má očekávání a napomůže do budoucna k naplnění mého vlastního snu. Pokud bych si měla vybrat znovu, neváhavala bych a šla bych do toho zase!

Michaela Bucher

Výživový kouč a motivátor

Spolupráce byla opravdu příjemná...

Spolupráce s manžely Malými – SYNERGY MARKETING, byla pro mě opravdu příjemná a nad moje očekávání. Dokázali „zhmotnit“ mé myšlenky a vytvořit web mých snů, a to je to nejvíc. Nejen, že opravdu ví, co dělají a jsou to profesionálové, ale jsou to také opravdu milí lidé a jsem šťastná, že jsem si vybrala je. Už nyní s manželem připravujeme koncept na další stránky a 100% se na detaily a zprovoznění obrátíme opět na tyto dva úžasný parťáky! 😊 Moc děkuji, že jste mi splnili můj sen.

Andrea Hrdličková

Poradkyně pro zdravou a krásnou pleť