Nákup hostingu pro váš nový web je snadná záležitost

 

Co si vlastně koupit?

Máte více možností koupě. Pokud se bude stavět zbrusu nový web, zakoupíte si hosting i doménu (tj. název vaší nové webové stránky). Pokud převádíte doménu, pak kupujete pouze hosting a doména se převede od dosavadního poskytovatele.

 

Jaký tarif zvolit?

Pokud budeme stavět jednoduchý web s pár stránkami,  s minimem fotografií, bude vám stačit verze Lite.

Pokud však budeme/ budete stavět web, který bude obsahovat větší množství fotografií, videí, delší produktové a prodejní stránky, členské sekce, malé e-shopy anebo při přechodu z MioWebu aj., doporučujeme variantu Standard, která vám poskytne větší operační paměť – web bude fungovat lépe a rychleji.

Varianta Max je vhodná pro složitější weby a e-shopy. Varianty hostingů se v průběhu dají navyšovat. Nejčastěji klientům pro menší weby dostačuje varianta Lite.

SNADNÝ NÁKUP HOSTINGU PODLE PDF NÁVODU

Co udělat po nákupu hostingu?

Jakmile provedete transakci (uhradíte fakturu) přijde vám do e-mailu informace o aktivaci hostingu. Do vaší pošty přistane faktura, tu si uchovejte pro své potřeby. My budeme potřebovat získat přístupové údaje. Tento e-mail nám prosím přepošlete na adresu magda@synergy-marketing.cz a zároveň je můžete uložit na náš společný Google disk.