Firemní a podnikatelské weby od A do Z

Autentické weby pro úspěšné onilne i offline podnikání

Web, marketing a emoce v synergii

Firemní a podnikatelské weby od A do Z
Autentické weby pro úspěšné onilne i offline podnikání

Energie + Emoce + Kreativita + Cit pro design + 20 let zkušeností z marketingu + Copywriting + Obchodní vhledy + Laskavé vedení + Motivace
=
Komplexní řešení webu pro vaše podnikání

Energie + Emoce + Kreativita + Cit pro design + 20 let zkušeností z marketingu + Copywriting + Obchodní vhledy + Laskavé vedení + Motivace

=

Komplexní řešení webu pro vaše podnikání

Jaký web potřebujete?

Webová vizitka

Kdo takový web využije?

Drobní živnostníci, řemeslníci

Kadeřnictví, kosmetika

Praktiční lékaři

Servis a opravy

Jednostánkový web vhodný jako online vizitka pro drobné živnostníky i začínající podnikatele.

Zjistit více

 Prezentační web

Kdo takový web využije?

Esoterika, Astro/numerologie

Kouči a lektoři

Právní, účetní, poradenské služby

Architekti a projektanti

Web je vhodný pro prezentaci podnikání s rozšířenou nabídkou služeb 

Zjistit více

Rezervační web

Kdo takový web využije?

Poradci a konzultanti

Maséři a fyzioterapeuti, jóga

Výživoví poradci, fitenss trenéři

Fotografové a vizážisti

Web je vhodný pro podnikatele, kteří poskytují služby s rezervací času a chtějí přehledný automatický systém. 

Zjistit více

Prodejní web

Kdo takový web využije?

Online podnikatelé

Poskytovatelé online kurzů a webinářů

Prodejci e-booků, audio a video obsahu

Provoz členských sekcí a klubů

Web je hodný pro prodej on-line produktů: e-booků, kurzů, webinářů, audio či video obsahu s potřebou uzamčení obsahu / členské sekce atd..

Zjistit více

V tomto odvětví jsem se s ničím podobným nesetkala

Já jsem nesmírně vděčná, že mi paní Magda vstoupila do života a mohli jsme tak společně tvořit mé sny a plány a převést to tak na velmi profesionální web ♥️🍀 Jsem ve spoustě věcech NEROZHODNÁ 🙆🏻‍♀️😀 a Magda mi v tomto byla neuvěřitelnou podporou jak na telefonu, tak na Messengeru 👍😉 Obdivuji její nasazení. Naše první telefonická konzultace se dokonce uskutečnila v neděli a trvala asi dvě hodiny. Webové stránky jsou hotové, ale naše spolupráce nekončí 🙏♥️ Děkuji Magdi vám i manželovi ještě jednou za vstřícnost, pochopení a moc milou podporu 😘 V tomto odvětví jsem se s ničím podobným nesetkala 🤗 To je to poslání 💝 🍀

Veronika Frydrychová

www.stravaprolepsizivot.cz

Nečekala jsem, že v rámci ceny bude kompletní poradenství ohledně marketingové strategie i konceptu webu.

Spolupráci s manželi Malými bych doporučila všem, kteří si přejí jednoduchý a příjemný web k nastartování svého vlastního podnikání a sami si s tvorbou neví rady a touží po tom, aby jejich tvorba působila profesionálně.

Nečekala jsem, že v rámci ceny bude možné kompletní poradenství ohledně nějaké marketingové strategie i konceptu celého webu.

Díky paní Magdě jsem si sama dokázala lépe definovat své vlastní cíle a vizuální představu webu, vůbec celý směr, jakým chci svou tvorbu vlastně ubírat. Celá spolupráce pro mě byla radostí a musím přiznat, že na každou změnu či společný hovor s konzultací jsem se velice těšila.

Věřím, že web nyní splní má očekávání a napomůže do budoucna k naplnění mého vlastního snu. Pokud bych si měla vybrat znovu, neváhavala bych a šla bych do toho zase!

Michaela Bucher

Výživový kouč a motivátor

 

Vybrala jsem si sice spíše náhodou… a vyplatilo se

Pokud hledáte někoho pro tvorbu nebo úpravu webu, tak manželé Malí jsou určitě dobrá volba. Vybrala jsem si je sice spíše náhodou, když jsem na jejich jméno narazila v FB diskuzi. Pak jsem zjistila, že dělali web kamarádce, tak jsem se rozhodla, že to zkusím. A vyplatilo se.

Asi jsem nebyla nejsnadnější zákazník, protože jsem nadávala moc prostoru pro jejich vlastní realizaci. Nicméně poměrně rychle jsme našli způsob, jak si zbytečně vzájemně nepřidělávat práci, byli nakloněni jakémukoli způsobu komunikace, včetně online úprav. Manželé Malí se velmi dobře ve své práci vzájemně doplňují a pracují rychle a efektivně.

Výsledný web byl hotov velmi rychle a vše fungovalo a funguje tak, jak má včetně mnohých přesměrování a vratek na původní stránky. Já jsem měla poměrně jasnou představu, co (ne)chci, ale věřím, tak jak jsem manžele Malé poznala, že i nerozhodným dokáží vytvořit web, který bude „podle představ“. Servis funguje i po uzavření zakázky, tedy vřele doporučuji – určitě budou spokojeni i další zákazníci.

www.bytfithk.cz

Ing. Hana Střítecká, Ph.D.

Ředitelka Fér potraviny, autorizovaná osoba pro rekvalifikační kurzy výživových poradců